Kujdesi Personal

Kujdesi Personal

Filtrat aktiv

Korse korrektuese e qendrimit te shpines
Ulje
Korse korrektuese e...
0 Review(s) 
Çmimi 999,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 990,00 Lekë

Masa standarte M/L për femra dhe S/M për meshkuj.

Derma roller
0 Review(s) 
Çmimi 990,00 Lekë

Perdoret per trajtime estetike te thella dhe dermatologjike

Korse masazhator per...
0 Review(s) 
Çmimi 990,00 Lekë

Ofron lehtesim per dhimbjen e shpines

Program i ushtrimit kosmodik- i projektuar per te lehtesur dhe parandaluar dhimbken e shpines

Vendosen lehtesisht dhe jane teper komode

E kredituar

E perdorur rregullisht 18 vite pas krijimit te saj

E perdorshme per te gjitha format e trupit

E rekomanduar nga fizioterapistet

Makin rroje, Gemei
0 Review(s) 
Çmimi 2 490,00 Lekë Çmimi i rregullt 3 190,00 Lekë
PIASTER FUEGO
0 Review(s) 
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 790,00 Lekë
Je duke parë 1 - 45 nga 262 artikull(j)
Je duke parë 1 - 45 nga 262 artikull(j)