Celular HOP HM 603 Dual SIM + Bateri shtese

0108XZBB001

Produkt i ri

3 290 Lekë

Informacion

Ne paketim do te gjeni 2 bateri, secila zgjat deri ne 150 ore standby dhe 180 minuta kohe bisede. Gjithashtu lidhet me Bluetooth dhe lexon formatin MP3. Vende per karte memorje Micro SD
Ne pakteim perfshihen:
- Celulari
- 1 bateri + 1 bateri shtese Dhurate
- Karikues Mini USB
- Kufje

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Celular HOP HM 603 Dual SIM + Bateri shtese

Celular HOP HM 603 Dual SIM + Bateri shtese

Detaje rreth Shitësit

Big Brother