Celular me kamera dhe 2 SIM CARD HM-77

2802XZBB1

Produkt i ri

2 990 Lekë

-2 500 Lekë

5 490 Lekë

Informacion

Karakteristikat Teknike:

· Dy karta SIM GSM (900/1800/mhz)
· Memorie e brendshme max 2GB
· GPRS – WAP - DUN
· Mp3 – MP4 – 3GP - FM
· Kamera 1,3 mpx
· Ekran LCD TFT 2.0" 176 X 220 pixel
· Bluetooth,MMS – SMS - EMS
· Dimensionet: 109 x 46 x 13 – Pesha 84 g.

Paketimi permban:
1 Celular dual sim HM-77
1 Bateri Litiumi (Bateria zgjat 2-3 dite)
1 karikues
1 manual perdorimi

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Celular me kamera dhe 2 SIM CARD HM-77

Celular me kamera dhe 2 SIM CARD HM-77

Detaje rreth Shitësit

Big Brother