Celular me kamera dhe 3 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve

Produkt i ri

6 490 Lekë

-500 Lekë

6 990 Lekë

Data sheet

Garancia6 muaj
Kapaciteti i Baterisë5200 mAh
Kamera Kryesore1.3 mpx
Sim Card3 Sim

Informacion

Celular me kamera dhe 3 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve
Drite Led
Bateri  5200 mAh
Mund te perdoret dhe si bateri e jashtme per celulare te tjere

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Celular me kamera dhe 3 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve

Celular me kamera dhe 3 Sim rezistent ndaj ujit dhe goditjeve

Klikoni per te pare videon e produktit

Detaje rreth Shitësit

Big Brother