Kamera DVR per makine 1080PX HD

0202XZBB6

Produkt i ri

2 290 Lekë

-1 400 Lekë

3 690 Lekë

Informacion

Kamera per makinen

Filmimet tuaja mund ti perdorni si dokument ne raste aksidenti, gjobave te pa 

drejta nga policia, vjedhjes,

Gjithashtu mund te qendroje ne stand by per te bere te mundur regjistrim dhe ne momentin kur

makina juaj nuk eshte ne levizje. Dikton levizjet dhe eshte e ndjeshme ndaj tronditjeve.

Ekrani eshte LCD dhe ka madhesi 2.4inch

Suporton Karte memorie nga 4 deri ne 32 GB

Filmon ne sekuenca  1 deri ne 10 min secila

Maksimumi i rezolucionit  1080p FHD

Formatet Video: HD/D1/VGA

Mikrofon i integruar

Kamera 3 MP 

Bateri e integruar e rikarikueshme ( kamera duhet te qendroje ne pjesen me te madhe te kohes ne 

karikim)

-5V / 1A-

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kamera DVR per makine 1080PX HD

Kamera DVR per makine 1080PX HD

Detaje rreth Shitësit

Big Brother