Kasetofon MP5 Player me video dhe audio

2203XZBB001

Produkt i ri

5 990 Lekë

Informacion

Kasetofon MP5 Player me video dhe audio
Ekran 4 inch LED
Bluetooth
Trasmetues FM
Karte TF
USB Support
Mund te istaloni dhe kamera ne pjesen e pasme te makines

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kasetofon MP5 Player me video dhe audio

Kasetofon MP5 Player me video dhe audio

Detaje rreth Shitësit

Big Brother