MP3 per makine, per muzike & telefon, me Bluetooth modeli G7

1409BB2

Produkt i ri

1 190 Lekë

-1 100 Lekë

2 290 Lekë

Informacion

MP3 per makine, me Bluetooth modeli G7

Ju mund te degjoni muzike ne formatin  MP3 dhe WMA pa pasur nevoje te keni kabllo rreth e qark, gjithashtu mund te kryeni dhe telefonata duke perdorur audion e makines tuaj.

-Suporton USB (ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)

-Karte Micro SD 

-Nderlidhje nepermjet fishes AUX

-Redukton zerat e dyfishte ne momentin kur kryeni telefonata

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

MP3 per makine, per muzike & telefon, me Bluetooth modeli G7

MP3 per makine, per muzike & telefon, me Bluetooth modeli G7

Detaje rreth Shitësit

Big Brother