Samsung Galaxy J5

Produkt i ri

25 500 Lekë

-4 490 Lekë

29 990 Lekë

Data sheet

MarkaSamsung
Garancia6 Muaj
Sistemi OperativAndroid 6.0 Marshmallow
ROM (Kapaciteti)16 Gb
RAM (Shpejtësia)2 Gb
Kapaciteti i Baterisë3100 mAh
Kamera Ballore5 Mbpx
Kamera Kryesore13 Mbpx

Informacion

 Samsung J5 2016.
I permiresuar ne te gjitha drejtimet.
Ekran 5.2" me rezolucion 1280 x 720 Pixels Super AMOLED

Vetem 8.1 mm i holle dhe 159 gram
Sistemit operativ Android 6.0 Marshamllow
 Procesor Quad-Core 1.2GHz dhe 2GB RAM
Bateria me kapacitet 3100mAh e cila zgjat deri ne 9 ore kohe bisede dhe 370 ore standby.

Main Camera13MP dhe Front Camera 5MP te dyja me drite flesh .

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5

Detaje rreth Shitësit

Big Brother