Set: Boks me Bluetooth + Mbajtese Celulari + Powerbank, XYMFR1203BN001

1 490 Lekë

Pack description

Set: Boks me Bluetooth + Mbajtese Celulari + Powerbank

Pack content

Klikoni per te pare videon e produktit


Boks me Bluetooth dhe support SD Card
AUX
USB
I karikueshem

Mbajtese per celularin me suste shume cilesore, vendoset tek ventilatori i kondicionerit

Bateri e jashtme (Powerbank) 3000 mAh