Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G

3001XZBB12

Produkt i ri

Dizenjuar ne Spanje, montuar ne Kine

Detaje të tjera

19 490 Lekë

-1 500 Lekë

20 990 Lekë

Informacion

Doogee Y6 Dual SIM 4G

Telefon me 2 karta SIM (micro SIM) 
"Fingerprint" hapje nepermjet shenjes se gishtit
 Suporton Rrjetet: 4G+/3G/2G
Garancia: 6 Muaj

Me memorie te brendshme 16GB, RAM 2GB
Main Camera 4160 x 3120 pixels 13 Megapixel,
Front Camera1920 x 1080 pixels 8 Megapixel, 30fps
Suporton karte memorje Micro SD deri ne 64GB (nuk perfshihet ne cmim).

Kohe standby 280 ore dhe kohe bisede telefonike 15 ore.
Bluetooth version 4.0 ,FM Radio, OTG, OTA, Sensor Graviteti dhe Sensor i Levizjes
WiFi, Hotspot

Se bashku me telefonin ne paketim do ju vijn kase transparente dhe xham mbrojtes i temperuar


kliko per te  pare video mbi celularin

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G

Smartphone DOOGEE Y6 Dual SIM 4G

Dizenjuar ne Spanje, montuar ne Kine

Detaje rreth Shitësit

Big Brother