Korse korrektuese e qendrimit te shpines

Produkt i ri

Masa standarte M/L për femra dhe S/M për meshkuj.

Detaje të tjera

3 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

999 Lekë

-991 Lekë

1 990 Lekë

Informacion

Korse korrektuese e qëndrimit të shpinës

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Korse korrektuese e qendrimit te shpines

Korse korrektuese e qendrimit te shpines

Masa standarte M/L për femra dhe S/M për meshkuj.

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris