Korse per drejtimin e shpines, e zeze

XYRDP2203001

Produkt i ri

E përshtatshme për masat S-XL

Detaje të tjera

Ky produkt nuk ka më gjendje

1 750 Lekë

Informacion

Korse per drejtimin e shpines, e zeze

- Ndihmon ne permiresimin e qendrimit te shpines dhe shpatullave
- Terheq shpinen dhe shpatullat duke permiresuar qendrimin
- E dizenjuar si per meshkuj ashtu edhe per femra
- E pershtatshme per masa te ndryshme
- Vishet lehtesisht

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Korse per drejtimin e shpines, e zeze

Korse per drejtimin e shpines, e zeze

E përshtatshme për masat S-XL

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris