Kollare, e kuqe me vija, klasike

1710CB4_M

Produkt i ri

3 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

990 Lekë

Informacion

Kollare, e kuqe, me vija të verdha, kafe e blu
2 kopsa dhe kutia të përfshira
Materiali: 100% silk
Gjerësia: Klasike

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kollare, e kuqe me vija, klasike

Kollare, e kuqe me vija, klasike

Detaje rreth Shitësit

Classic Boutique