Kollare, e zeze me vija, klasike

1710CB2_M

Produkt i ri

3 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

990 Lekë

Informacion

Kollare, e zezë me vija bojqielli dhe të bardha
2 kopsa dhe kutia të përfshira
Materiali: 100% silk
Gjerësia: Klasike

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kollare, e zeze me vija, klasike

Kollare, e zeze me vija, klasike

Detaje rreth Shitësit

Classic Boutique