Kollare skinny, blu e erret me pika te kuqe dhe te bardha

RDP23116_M

Produkt i ri

Ky produkt nuk ka më gjendje

1 250 Lekë

Informacion

Kollare skinny, blu e errët me pika të kuqe dhe të bardha

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kollare skinny, blu e erret me pika te kuqe dhe te bardha

Kollare skinny, blu e erret me pika te kuqe dhe te bardha

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris