Kollare skinny, ngjyre pana me vija blu dhe kafe

2010CB6_M

Produkt i ri

3 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

990 Lekë

Informacion

Kollare skinny, ngjyrë pana me vija blu dhe kafe
Materiali: 100% Hand Taylor

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kollare skinny, ngjyre pana me vija blu dhe kafe

Kollare skinny, ngjyre pana me vija blu dhe kafe

Detaje rreth Shitësit

Classic Boutique