Kostum sportiv per meshkuj, blu

Produkt i ri

Modeli ka veshur masën M
1249 A-Lacivert

Detaje të tjera

5 Copë

2 490 Lekë

-1 260 Lekë

3 750 Lekë

Informacion

Kostum sportiv për meshkuj, blu
Kostumi përmban bluze me zinxhir dhe pantallona blu
Materiali: 100% polyester

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kostum sportiv per meshkuj, blu

Kostum sportiv per meshkuj, blu

Modeli ka veshur masën M
1249 A-Lacivert

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris