Kostum sportiv per meshkuj, blu me gri

Produkt i ri

Modeli ka veshur masën M.
1384 Gri-Lacivert

Detaje të tjera

8 Copë

2 490 Lekë

-1 260 Lekë

3 750 Lekë

Informacion

Kostum sportiv për meshkuj, blu me gri
Kostumi përmban bluze me zinxhir gri dhe pantallona blu
Materiali: 100% polyester

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Kostum sportiv per meshkuj, blu me gri

Kostum sportiv per meshkuj, blu me gri

Modeli ka veshur masën M.
1384 Gri-Lacivert

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris