(XL) T-Shirt per meshkuj, Alcott, e bardhe me dizenjo

Produkt i ri

Kodi: B106-9

Detaje të tjera

1 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

990 Lekë

-1 110 Lekë

2 100 Lekë

Informacion

T-Shirt për meshkuj, e bardhë me dizenjo në pjesën e përparme dhe kurrizit
Materiali: 100% Cotton

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

(XL) T-Shirt per meshkuj, Alcott, e bardhe me dizenjo

(XL) T-Shirt per meshkuj, Alcott, e bardhe me dizenjo

Kodi: B106-9

Detaje rreth Shitësit

Alcott