(XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me dizenjo

Produkt i ri

Ky produkt nuk ka më gjendje

999 Lekë

-901 Lekë

1 900 Lekë

Informacion

T-Shirt për meshkuj, e bardhë, dizenjo tek pjesa e kraharorit
Me zinxhir dhe e çarë tek anët
Materiali: 100% pambuk

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

(XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me dizenjo

(XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me dizenjo

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris