Ulje! T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me pika dhe shirit te zi

(L, XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me pika dhe shirit te zi

Produkt i ri

Kodi: B102-3

Detaje të tjera

4 Copë

1 290 Lekë

-460 Lekë

1 750 Lekë

Informacion

T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me pika dhe shirit te zi, dizenjo me prerje trekendesh
Materiali: 100% pambuk

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

(L, XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me pika dhe shirit te zi

(L, XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe, me pika dhe shirit te zi

Kodi: B102-3

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris