(L,XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe me vija te zeza

Produkt i ri

2 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

790 Lekë

-1 110 Lekë

1 900 Lekë

Informacion

T-Shirt për meshkuj, e bardhë me vija të zeza dhe dizenjo tek pjesa e kraharorit
Materiali: 100% pambuk

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

(L,XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe me vija te zeza

(L,XL) T-Shirt per meshkuj, e bardhe me vija te zeza

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris