T-Shirt per meshkuj, e zeze, dizenjo me lule

Produkt i ri

3 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

1 490 Lekë

-410 Lekë

1 900 Lekë

Informacion

T-Shirt për meshkuj, e zezë, dizenjo me lule tek pjesa e kraharorit
Me zinxhir dhe e çarë tek anët
Materiali: 100% pambuk

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

T-Shirt per meshkuj, e zeze, dizenjo me lule

T-Shirt per meshkuj, e zeze, dizenjo me lule

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris