T-Shirt per meshkuj, gri me pika dhe dizenjo te zeze

Produkt i ri

3 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

1 290 Lekë

-460 Lekë

1 750 Lekë

Informacion

T-Shirt per meshkuj, gri me pika dhe dizenjo te zeze
Materiali: 100% pambuk

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

T-Shirt per meshkuj, gri me pika dhe dizenjo te zeze

T-Shirt per meshkuj, gri me pika dhe dizenjo te zeze

Kodi:B101-1

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris