Triko per meshkuj, gri, me kopsa, zinxhir dhe kapuc RDP

Produkt i ri

Modeli ka veshur masën XL

Detaje të tjera

1 Copë

Kujdes: Stoku drejt fundit!

1 650 Lekë

-840 Lekë

2 490 Lekë

Informacion

Triko per meshkuj, gri, me kopsa, zinxhir dhe kapuc
Materiali: 65% pambuk, 35% viskoze

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Triko per meshkuj, gri, me kopsa, zinxhir dhe kapuc RDP

Triko per meshkuj, gri, me kopsa, zinxhir dhe kapuc RDP

Modeli ka veshur masën XL

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris