Papuce me ngrohje unisex, lejla me dizenjo

Produkt i ri

Vendosen 10-15 min ne prize dhe mund ti perdorni per 5-8 ore

Detaje të tjera

10 Copë

1 990 Lekë

Informacion

Papuçe me ngrohje unisex, lejla me dizenjo

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Papuce me ngrohje unisex, lejla me dizenjo

Papuce me ngrohje unisex, lejla me dizenjo

Vendosen 10-15 min ne prize dhe mund ti perdorni per 5-8 ore

Detaje rreth Shitësit

Egnatia