Smartband M2 me mates hapash dhe rrahjeve te zemres

0501XZYW006

Produkt i ri

3 490 Lekë

Informacion

Smartband M2 me mates hapash dhe rrahjeve te zemres

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Smartband M2 me mates hapash dhe rrahjeve te zemres

Smartband M2 me mates hapash dhe rrahjeve te zemres

Detaje rreth Shitësit

Yourwatch