Smartwatch me kamera dhe sim card S1

0802XZBB001

Produkt i ri

2 590 Lekë

Informacion

*#00000000# – Instalimi i aplikacioneve te reja

*#8375# – Versioni u Smartwatch

*#06# – IMEI

*#63342835# – Logo e kompanise prodhuese

*#0123# – Kalibrimi

*#3646633# –Instalimi i rrjetit


1.CPU: 533MHz MTK6261
2.Memoria:128M+64M
3.Karta e memories: Suporton max 32GB TF card
4.Ekrani: 1.54" inch TFT HD LCD, Rezolucioni: 240*240 pixel
5.Bluetooth: Ver. 3.0
6.Kamera: 0.3M
7.Bateria: 350mAh
8.Ekrani Touch : TFT  touch

Funksionet kryesore:
1. Funksonet si celular: GSM/GPRS 850/900/1800/1900MHz,regjistrimi i telefonatave, regjistrimi i numrave telefonike,Telefonata nga ora
2. Luan MP3, Bluetooth music playing
3. Rikujtues per telefonatat me dridhje te dora, dy menyra kerkimi .

KUJDES! Ora mberrin tek ju në versionin Company Mode , në momentin qe vendosni karten SIM kaloni në kërkim Manual valësh për rrjetin që ju përdorni ! Karikoni Smartwatchin nëpermjet kompjuterit tuaj në momentin kur e merrni!

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Smartwatch me kamera dhe sim card S1

Smartwatch me kamera dhe sim card S1

Detaje rreth Shitësit

Big Brother