Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC

0501XZYW004

Produkt i ri

2 490 Lekë

-300 Lekë

2 790 Lekë

Informacion

Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC

Konfigurimi i internetit behet nga karta SIM me te dhenat e operatorit tuaj telefonik.
Ekran me madhesi 1.54" i harkuar dhe rezolucion 240 x 240 pixels
Me kamera te thjeshte 0.8MP per fotografi apo video
Perodret dhe si mates aktiviteti, duke matur hapat qe beni gjate dites dhe ju ndihmon qe te jeni me aktiv duke ju kujtuar se ka ardhur momenti per te levizur.
Kur largoheni nga telefoni juaj ju njofton se jeni duke e lene ate pas ne menyre qe mos e humbisni.
Kasa e ores eshte e perbere prej celiku dhe rripi i ores prej gome rezistente te bute

Rrjeti 2G
RAM dhe memorje 32mb
Bateri me kapacitet 500mAh

- Stanby 150 ore

- Kohe bisede Bluetooth 3 ore

Suport per karte memorje deri ne 32GB
Permasat: 4.6 x 3.9 x 1.1 cm

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC

Smartwatch Q18 me Sim Card dhe NFC

Detaje rreth Shitësit

Yourwatch