Smartwatch Q50 me GPS dhe Sim Card per kontrollin e femijeve

Produkt i ri

3 490 Lekë

Informacion

Smartwatch Q50 me GPS dhe Sim Card per kontrollin e femijeve 
Pasi te keni vendosur karten SIM tek ora me internet te konfiguruar shkarkoni ne smartphonin tuaj aplikacioni SeeTracker
Per Android ---> http://bit.ly/2mJLFJi
Per IOS       ---> https://apple.co/2mIOzhJ
me pas nga aplikacioni skanoni QR code ne pjesen e pasme te ores dhe vendosni te dhenat tuaja

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Smartwatch Q50 me GPS dhe Sim Card per kontrollin e femijeve

Smartwatch Q50 me GPS dhe Sim Card per kontrollin e femijeve

Detaje rreth Shitësit

Yourwatch