(XXL) T-shirt per meshkuj, e zeze me dizenjo ushtarake dhe pjese te bardhe

Produkt i ri

Kodi produktit 1025

Detaje të tjera

Ky produkt nuk ka më gjendje

999 Lekë

-591 Lekë

1 590 Lekë

Informacion

T-shirt per meshkuj, e zeze me dizenjo ushtarake dhe pjese te bardhe
Materiali: 100% pambuk

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

(XXL) T-shirt per meshkuj, e zeze me dizenjo ushtarake dhe pjese te bardhe

(XXL) T-shirt per meshkuj, e zeze me dizenjo ushtarake dhe pjese te bardhe

Kodi produktit 1025

Detaje rreth Shitësit

Rue de Paris