Celular V World, resiztent ndaj ujit dhe goditjeve.

Produkt i ri

Bateri 25 dite standby, 20 ore ne komunikim.

Detaje të tjera

4 490 Lekë

-1 000 Lekë

5 490 Lekë

Data sheet

Garancia6 Muaj
Kapaciteti i Baterisë2200 mAh
Sim Card2 SIM

Informacion

Celular V World, resiztent ndaj ujit dhe goditjeve, kamera dhe drite flash.

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Celular V World, resiztent ndaj ujit dhe goditjeve.

Celular V World, resiztent ndaj ujit dhe goditjeve.

Bateri 25 dite standby, 20 ore ne komunikim.

Detaje rreth Shitësit

Big Brother