(L, XL) Xhinse per femra, stil boyfriend, me stampa dhe dizenjo te grisur, RDP

Produkt i ri

Modelja ka veshur masën XS

Kodi:B003-3

Detaje të tjera

9 Copë

2 290 Lekë

-700 Lekë

2 990 Lekë

Informacion

Xhinse per femra, stil boyfriend, me stampa dhe dizenjo te grisur
Materiali: 100% pambuk

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

(L, XL) Xhinse per femra, stil boyfriend, me stampa dhe dizenjo te grisur, RDP

(L, XL) Xhinse per femra, stil boyfriend, me stampa dhe dizenjo te grisur, RDP

Modelja ka veshur masën XS

Kodi:B003-3

Detaje rreth Shitësit

Hysa Fashion