Xhinse per femra, te zeza, me percina dhe te cara tek gjunjet, RDP

Produkt i ri

Modelja ka veshur masen:36

Kodi:B003-4

Detaje të tjera

7 Copë

2 100 Lekë

-350 Lekë

2 450 Lekë

Informacion

Xhinse per femra, te zeza, me percina dhe te cara tek gjunjet
Materiali: 98% pambuk, 2% elastan

Përshtypje

Ende asnjë përshtypje.

Lini përshtypjen tuaj!

Xhinse per femra, te zeza, me percina dhe te cara tek gjunjet, RDP

Xhinse per femra, te zeza, me percina dhe te cara tek gjunjet, RDP

Modelja ka veshur masen:36

Kodi:B003-4

Detaje rreth Shitësit

Hysa Fashion