Filtro sipas

Kategoritë

Kategoritë

Ngjyra

Ngjyra

Disponueshmëria

Disponueshmëria

Per Floket

Per Floket

Filtrat aktiv

Kreher Pjaster per Femra...
Çmimi 1 500,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 990,00 Lekë

Nje kreher elektrik me dhembeza qeramike
Per drejtim flokesh te shpejte dhe pa i demtuar dhe pa i djegur ato.  
TEmpereature deri ne 230 Grade dhe me ekran LED per tregimin e temperatures
I pershtatshem per cdo lloj floku si ato me onde dhe kacurrela.

PIASTER FUEGO
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 790,00 Lekë
Je duke parë 1 - 45 nga 74 artikull(j)
Je duke parë 1 - 45 nga 74 artikull(j)