Filtro sipas

Ngjyra

Ngjyra

Disponueshmëria

Disponueshmëria

Pesha

Pesha

  • 0,1kg - 2,1kg

Telefona të tjerë

Telefona të tjerë

Filtrat aktiv

Celular me kamera dhe 2 SIM...
Çmimi 4 490,00 Lekë

Te Dhena

Madhësia e ekranit 2.4 inç
Rezolucioni 240 * 320 piksel
Kamera e pasme 2.0MP
Procesor Spreadtrum 6531
RAM 32MB
Memorie 32MB
Kapaciteti i baterise 1450mAh
Bluetooth 2.0
2 Karta SIM + 1 TF Card (deri në 8GB)

Madhesia: 55 * 126.5 * 15.5mm

Je duke parë 1 - 24 nga 24 artikull(j)
Je duke parë 1 - 24 nga 24 artikull(j)