Bli sipas

Kategoritë

Kategoritë

Sensori i parkimit

Sensori i parkimit

Disponueshmëria

Disponueshmëria

Pesha

Pesha

Çmimi

Çmimi

Ngjyra

Ngjyra

Pack content

Pack content

Aksesorë për Makina

Aksesorë për Makina

Filtrat aktiv

Universal MP5 Player me...
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok
Çmimi 6 990,00 Lekë Çmimi i rregullt 9 990,00 Lekë

20.5CM X 14 CM X 17 CM

Kasetofon me USB, SD Card,...
Çmimi 2 490,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 990,00 Lekë

Kujdes per instalimin e kasetofonit duhet te siguroheni qe mos ngaterroni fazat e lidhjeve sepse mund te jape problem me grupin e zerit qe eshte i ngjitur ne qark

Kompresor per fryerjen e...
Çmimi 1 990,00 Lekë

Kompresor emergjence per makine 
Merr rrymen tek 12V i cakmakut te makines 
Fryn gomen e makines por mund te perdoret dhe per biciklete apo dhe top 
Ne paketim vjen kompresori, kablli i rrymes 2.5 M 

Kufje me bluetooth Remax...
Çmimi 1 350,00 Lekë
  • Marka: Remax
  • Emertimi i produktit: RB-T13 Bluetooth Earphone
  • Modeli: RB-T13
  • Use Scope: 10m
  • Bluetooth Version: Ver. 4.1
  • Koha ne karikim: ≈1H
Je duke parë 1 - 45 nga 256 artikull(j)
Je duke parë 1 - 45 nga 256 artikull(j)