Filtro sipas

Kategoritë

Kategoritë

Masa e Këpucëve

Masa e Këpucëve

Disponueshmëria

Disponueshmëria

Pesha

Pesha

  • 0kg - 0,4kg

Ngjyra

Ngjyra

Masa

Masa

Pack content

Pack content

Fëmijë

Fëmijë

Filtrat aktiv

Ulje
Fustan per vajza (3-8...
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 700,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 290,00 Lekë

femije 3

Fustan per vajza (1-5 vjeç), me tyl dhe lule ne pjesen e bustit
Ulje
Fustan per vajza (1-5...
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok
Çmimi 1 590,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 590,00 Lekë
Paliceta per vajza (2-6 vjec), te bardha me vija
Ulje
Paliceta per vajza (2-6...
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 390,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 890,00 Lekë

femije 3

Pantallona per femije,...
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok
Çmimi 990,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 190,00 Lekë
Set per djem, blu me...
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok
Çmimi 790,00 Lekë Çmimi i rregullt 950,00 Lekë
Paliceta per vajza ( -2 vjec), roze me kopsa kafe
Ulje
Paliceta per vajza ( -2...
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 490,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 390,00 Lekë

femije 3 

Xhakavento per femije, e...
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok
Çmimi 1 990,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 100,00 Lekë

FEMIJE 1 

Fustan  per vajza (2-6 vjeç), me tyl dhe dantelle me gura
Ulje
Fustan per vajza (2-6...
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 890,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 890,00 Lekë

femije 3 

Fustan per vajza ( 1-4 vjec), gri me shkrime roze
Ulje
Fustan per vajza ( 1-4...
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 500,00 Lekë Çmimi i rregullt 2 290,00 Lekë

femije 3 

Set per vajza (3-18 muajshe), I verdhe me roze
Ulje
Set per vajza (3-18...
Kujdes: Stoku drejt fundit!
Çmimi 1 190,00 Lekë Çmimi i rregullt 1 490,00 Lekë

femije 3 

Je duke parë 1 - 45 nga 162 artikull(j)
Je duke parë 1 - 45 nga 162 artikull(j)