Smartphones

Smartphones

Filtrat aktiv

Smartphone Samsung Galaxy...
Çmimi 19 500,00 Lekë Çmimi i rregullt 22 490,00 Lekë

Ekran me madhesi 6.0" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280

Kamera kryesore 13MP ndersa selfie 5MP me flash LED edhe te kamera para.

Memoria 32GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie micro SD deri ne 512 GB ne nje porte te dedikuar

Procesori QuadCore 1.4GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo)

Bateri 3300mAh 

Smartphone DOOGEE X6 3G...
Çmimi 12 990,00 Lekë

Memorie e brendshme: 8 Gb
Dizenjuar ne Spanje, montuar ne Kine
Garancia: 6 Muaj

Je duke parë 1 - 45 nga 194 artikull(j)
Je duke parë 1 - 45 nga 194 artikull(j)