Kufje me Bluetooth dhe mikrofon

Kufje me Bluetooth dhe mikrofon

Filtrat aktiv

Kufje me bluetooth Remax...
Çmimi 1 350,00 Lekë
  • Marka: Remax
  • Emertimi i produktit: RB-T13 Bluetooth Earphone
  • Modeli: RB-T13
  • Use Scope: 10m
  • Bluetooth Version: Ver. 4.1
  • Koha ne karikim: ≈1H
Kufje Remax RM-S15 ideale...
Çmimi 1 500,00 Lekë

Kufje praktike per sporte te ndryshme
-me buton ne kabull per tu pergjigjur telefonates, per play & pouse t emuzikes.
- me kabull te rezistent dhe teper te forte
- High Quality Audio.

Je duke parë 46 - 90 nga 91 artikull(j)
Je duke parë 46 - 90 nga 91 artikull(j)