Smartphone të rinj

Smartphone të rinj

Filtrat aktiv

Smartphone Samsung Galaxy...
Çmimi 19 500,00 Lekë Çmimi i rregullt 22 490,00 Lekë

Ekran me madhesi 6.0" IPS LCD touchscreen me rozulicion 720x1280

Kamera kryesore 13MP ndersa selfie 5MP me flash LED edhe te kamera para.

Memoria 32GB dhe 2 GB RAM. Pranon karte memorie micro SD deri ne 512 GB ne nje porte te dedikuar

Procesori QuadCore 1.4GHz Cortex-A53. Operon me sistemin operativ Android 8.1 (Oreo)

Bateri 3300mAh 

Smartphone Doogee X11
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok
Çmimi 6 990,00 Lekë Çmimi i rregullt 7 990,00 Lekë
Je duke parë 1 - 45 nga 230 artikull(j)
Je duke parë 1 - 45 nga 230 artikull(j)