Android Box

Android Box

Filtrat aktiv

Android box MXQ Pro 4K
Çmimi 5 990,00 Lekë

1 Ram/8 Rom
CPU: ARM Cortex-A53 
Processor: Amlogic S905W  


Xiaomi Mi Box S 4K HDR...
Çmimi 8 990,00 Lekë

Xiaomi Mi Box S 4K HDR Android TV me Google Assistant dhe Remote Streaming Media Player

ANDROID BOX ZIDOO X6 PRO
Çmimi 15 990,00 Lekë
 • MODELI - ANDROID BOX ZIDOO X6 PRO
 • KODI - ZIDOO X6 PRO
 • PROCESORI - OCTACORE 1.6GhZ
 • MEMORIA - 2 GB RAM /16 GB ROM
 • LIDHJA - 2PORTA USB / MEMORY CARD/BLUETOOTH
 • SISTEMI - LINUX 2.6.23
 • REZULOCIONI - 4K ULTRA HD  
ANDROIDBOX STRIDEBOX Z1
Çmimi 16 990,00 Lekë
 • MODELI - STRIDEBOX Z1
 • TIPI - ANDROIDBOX
 • MEMORIA - 2GB RAM 16 ROM
 • REZULUCIONI - 4K
 • KARAKTERISTIKAT - BLUETOOTH | 2X SPEAKER
TV Box MXQ Pro 4K , 16 GB
Çmimi 3 750,00 Lekë

Pesha e produktit  12.8 ons

Dimensionet e produktit 5 x 2 x 4 inç

Numri i modelit të artikullit MXQPro

Je duke parë 1 - 19 nga 19 artikull(j)
Je duke parë 1 - 19 nga 19 artikull(j)