Kamera pasqyre per makine
  • Kamera pasqyre per makine
  • Kamera pasqyre per makine
  • Kamera pasqyre per makine

Kamera pasqyre per makine

4 490,00 Lekë
1206XZBB001
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kamera makine pasqyre ka një kamerë të integruar për të regjistruar pjesën e përparme dhe një ekran


LCD të integruar me rezolucion (1920×1080).

Merrni një pamje të qartë prej 170º në pasqyrën tuaj.

Suporton Micro SD deri ne 32GB

Madhësia e ekranit: 4.3 inç

Regjistrimi i formatit Video, Audio

Fuqisë: 5V 1A