Kompresor per fryerjen e gomave 12V

1 990,00 Lekë
82011XZAUT001

Kompresor emergjence per makine 
Merr rrymen tek 12V i cakmakut te makines 
Fryn gomen e makines por mund te perdoret dhe per biciklete apo dhe top 
Ne paketim vjen kompresori, kablli i rrymes 2.5 M 

Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kompresor per fryerjen e gomave 12V