Çmimi i zbritur
  • Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Baseus
  • Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Baseus
  • Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Baseus

Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Baseus

1 790,00 Lekë
2 200,00 Lekë
3001XZBB6
1 Artikulli
Sasia
Kujdes: Stoku drejt fundit!

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Baseus

Pesha: 7g

Versioni i Bluetooth : Bluetooth 4.1

Distanca e punes: Up to 10m(free space)

Ore perdorimi pa shkeputje: Mbi 4ore

Ore qendrimi pa karikim: 110 ore

Kohe karikimi : 2 ore

koha e degjimit per muzike: 2.5 ore

Kapaciteti i baterise : 55mAh