Sensore Parkimi per makina , i zi me 4 kontrollore dhe DIsplay LED
Çmimi i zbritur
  • Sensore Parkimi per makina , i zi me 4 kontrollore dhe DIsplay LED
  • Sensore Parkimi per makina , i zi me 4 kontrollore dhe DIsplay LED
  • Sensore Parkimi per makina , i zi me 4 kontrollore dhe DIsplay LED
  • Sensore Parkimi per makina , i zi me 4 kontrollore dhe DIsplay LED
  • Sensore Parkimi per makina , i zi me 4 kontrollore dhe DIsplay LED
  • Sensore Parkimi per makina , i zi me 4 kontrollore dhe DIsplay LED

Sensore Parkimi per makina me 4 kontrollore dhe DIsplay LED

1 990,00 Lekë
3 990,00 Lekë
1307AW1
Sensori i parkimit
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kit 4 sensore parkimi  me display, 12V

Display dixhital alfanumerik me indikatore led

Madhësia e display 70x20x30

4 sensorë me ultratinguj Ø 19 mm me konektore lidhës te papërshkueshëm nga uji

Distanca e dedektimit 0.40 > 1.50 m

Përbërësit:

Display

4 sensorë gri

Njësia e kontrollit 

Kablli i ushqimit

Manual montimi