PowerBank Xiaomi 10400 mAh , Gri
  • PowerBank Xiaomi 10400 mAh , Gri
  • PowerBank Xiaomi 10400 mAh , Gri
  • PowerBank Xiaomi 10400 mAh , Gri
  • PowerBank Xiaomi 10400 mAh , Gri

PowerBank Xiaomi 10400 mAh , Gri

890,00 Lekë
0108BB2
Sasia

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

PowerBank Xiaomi 10400 mAh , Gri

Ne paketim perfshihet Power Bank dhe nje kabell karikimi me porte Micro USB per te karikuar Power Bank-un

Sugjerim: Per te karrikuar celularin tuaj eshte e keshillueshme te perdorni kabllin perkates te vete celularit