Kufje me Bluetooth Remax RBT-27 per te gjithe celularët , te zeza
Çmimi i zbritur
  • Kufje me Bluetooth Remax RBT-27 per te gjithe celularët , te zeza
  • Kufje me Bluetooth Remax RBT-27 per te gjithe celularët , te zeza
  • Kufje me Bluetooth Remax RBT-27 per te gjithe celularët , te zeza
  • Kufje me Bluetooth Remax RBT-27 per te gjithe celularët , te zeza

Kufje me Bluetooth dhe mikrofon, Remax RB-T7 per te gjithe celularët

1 490,00 Lekë
1 990,00 Lekë
0208BB1
Ngjyra
Sasia
Nuk ka produkte të mjaftueshme në stok

  • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Remax RB-T27 per te gjithe celularët

Mini V4.1 , Wireless