Çmimi i zbritur
 • Kufje me Bluetooth Remax RB-T8 per te gjithe celularët ,Gold
 • Kufje me Bluetooth Remax RB-T8 per te gjithe celularët ,Gold
 • Kufje me Bluetooth Remax RB-T8 per te gjithe celularët ,Gold

Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Remax RB-T8 per te gjithe celularët ,Gold

1 490,00 Lekë
1 990,00 Lekë
0208BB3
Sasia

 • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
 • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
 • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)

Kufje me Bluetooth dhe mikrofon Remax RB-T8 per te gjithe celularët , Gold

 • Versioni i BT: V4.1 
 • Distanca: 10m 
 • Kohe telefonate : rreth 5H 
 • Kohe karrikimi: rreth 2H 
 • Kohe Qendrimi ndezur: rreth 55H

Kontrollor zeri

Reduktor zhurme anesore