Karikues Wireless QI Fast Charge
Çmimi i zbritur
 • Karikues Wireless QI Fast Charge
 • Karikues Wireless QI Fast Charge
 • Karikues Wireless QI Fast Charge
 • Karikues Wireless QI Fast Charge
 • Karikues Wireless QI Fast Charge

Karikues Wireless QI Fast Charge

1 790,00 Lekë
1 990,00 Lekë
0408BB1
Sasia

 • Security policy (edit with Customer reassurance module) Security policy (edit with Customer reassurance module)
 • Delivery policy (edit with Customer reassurance module) Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
 • Return policy (edit with Customer reassurance module) Return policy (edit with Customer reassurance module)
 • Wireless Fast Charge per te gjitha modelet Samsung te cilet suportojne karikim NFC
 • Portable, attractive design allowing easy access to your smartphone while charging
 • Porte hyrese  Micro USB 
 • Suporton modelet Samsung: Galaxy S 5, Galaxy S 4, Galaxy Note 4, Galaxy Note Edge dhe Galaxy Note 3 po ashtu dhe  Galaxy S6, Galaxy S6 active, Galaxy S6 edge, Galaxy Note 5, Galaxy S6 edge+, Galaxy S7, and Galaxy S7 edge .

 • Por eshte i pershtatshem dhe per modelet e tjera Jo Samsung te cilet suportojne karikim NFC 

  Klikoni ketu per te pare videon e produktit